floos
25 بهمن 1401 - 18:40

راهنمای گردشگری البرز تدوین می‌شود

کرج- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تدوین راهنمای گردشگری استان خبر داد و گفت: ساخت المان شهری و نمایشهای خیابانی ویژه نوروز در دستور کار شهرداری‌های استان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد افضلی بعد از ظهر سه‌شنبه در دومین جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان که با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات شهدای البرز استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در این ستاد کمیته‌ای به منظور اسقرار و جانمایی دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی سفرهای نوروزی از ۱۵ اسفند فعالیت خود را آغاز می‌کند، اظهار داشت: ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برای گردشگری شهری برای ۱۰ روز در کرج توسط شهرداری کرج با هدف تقویت مناطق کم برخوردار پیش بینی شده است.

افضلی افزود: تهیه لیست کشیک ادارات کل، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها، بخشداری‌ها و … و همچنین مراکزی که از سوی آموزش و پرورش در اختیار مسافرین نوروزی قرار می‌گیرد، از جمله موارد مهمی است که باید مورد توجه اعضای ستاد قرار گیرد.

به گفته وی دستگاه‌ها مکلفند اقدامات انجام شده خود را به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان به عنوان دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان ارسال نمایند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1038559